Ödeme

Kredi kartı detaylarım güvende midir?

Bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Cazador sanal mağaza kullanıcısı olarak ödemenizi güvenle yapabilirsiniz. Genel olarak web sitemizi hiçbir kişisel bilgi bırakmadan ziyaret edebilirsiniz. Ancak kişisel bilgileriniz ile ilgili bazı detayları talep ettiğimiz durumlar şu şekildedir:

• 1. Üye olursanız

• 2. Facebook ile giriş yaparsanız

• 3. Haber bültenine kayıt olursanız

• 4. Sipariş verirseniz

Cazador sanal mağazada yukarıda belirtilen işlemleri gerçekleştirirken güvenlik prosedürleri şu şekildedir:

- Tüm kişisel datanız bilgisayarınızı kapatmadan önce şifrelenir ve internet üzerinden aktarılır. Cazador online mağaza tüm bilgilerinizi güvenle şifrelemek üzere 256 bit şifreleme ile Secure Socket Layer (Güvenli Soket Katmanı) olarak adlandırılan SSL sertifikasını kullanır. Böylelikle siparişiniz, isminiz, adresiniz, kredi kartı vb. hesap detaylarınızı içeren şifrelenmiş bilgileriniz başkaları tarafından görüntülenemez.

- Farklı pencerelerle çalıştığımız için ya da kullandığınız browser (tarayıcı) her zaman SSL bağlantısını gösteren bir mesaj göstermiyorsa her pencerede şifrelemeyi göremeyebilirsiniz. Ancak, siparişi tamamlama aşamasında kesinlikle bilgileriniz şifrelenir.

- Size ait tüm kişisel bilgileri internete bağlı olmayan bir bilgisayarda topluyoruz, bu sebeple size ait bilgilere bir model ağı üzerinden başka kişiler tarafından ulaşılması mümkün değildir