Cazador Bayi Başvuru

Cazador Ailesine Katılın!

Bize katılın! Cazador 20 yılı aşkın sektör tecrübesiyle, kendi ekibinin genç ve yenilikçi ruhunu birleştiren; kendisine duyduğu güveni, sunduğu kaliteli ve üstün hizmet ile bayilerine ve müşterilerine yansıtan güçlü bir kurumdur.

Her sezon iddialı ürün tasarımlarını, kaliteli üretim anlayışıyla ortaya çıkaran Cazador satış sonrasında da her zaman bayilerine tam destek verir. Satış ekibimiz her zaman çözüm odaklı yaklaşımıyla bayilerimizin yanında…

Neden Cazador ?

Cazador Bayi Başvuru

Toptan Satış Tecrübesi

Uzun yıllara yayılan satış tecrübesiyle Cazador tekstil sektörünün öncü markalarındandır. Türkiye’de 400’ü aşkın satış noktasında faaliyet gösteren Cazador kararlı bir şekilde büyümesini sürdürmektedir.

Özgün Tasarım ve Ürün Gücü

Detaylara özen gösteren mükemmelliyetçi tasarım anlayışımızla, yüksek üretim kalitemizin birleşiminden şık, dayanıklı ve rahat Cazador ürünleri ortaya çıktı.

Ürün Garantisi

Ürünlerimize ve ürün kalitemize güveniyoruz. Cazador satış noktalarından satın alınan ürünler Cazador garantisi altındadır.

Yüksek Marka Algısı

Yapmış olduğu sponsorluk anlaşmalarıyla marka algısını güçlendiren Cazador, hedef kitlesi üzerinde bilinirliği arttırmıştır. Firmanın marka algısıyla oluşturduğu güçlü algı, pazarda farklılaşmasını sağlamıştır.

6 ADIMDA KOLAY BAŞVURU
Online Başvuru Formu'nu doldurun.
Süreç hakkında gerekli bilgilendirmeyi yapalım.
Size özel teklifimizi sunalım.
Mağaza kurulumunu yapalım.
Görsel düzenleme ve satış eğitim desteği alın.
Ailemize hoşgeldiniz.
BAŞVURU FORMU
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.