Genel

Neden Cazador sanal mağazadan alışveriş yapmalıyım?

Cazador sanal mağaza, Cazador mağazalarda satışa sunulan tüm ürünleri ve sadece sanal mağazaya özel ürünlerin satışa sunulduğu internetteki tek resmi satış kanalıdır.

Cazador sanal mağazada alışveriş limiti var mıdır?

Cazador sanal mağazadan dilediğiniz adette ürün satın alabilirsiniz.

Siparişimin işleme konulduğunu nasıl öğrenebilirim?

Siparişinizi tamamladığınız zaman kayıtlı e-posta hesabınıza otomatik olarak konfirmasyon e-postası yönlendirilecektir.

E-posta, faks ve ya telefon yoluyla sipariş verebilir miyim?

Cazador sanal mağaza sadece internet üzerinden sipariş alınmaktadır. E-posta, faks ya da telefon ile sipariş alınamamaktadır.

Ödeme

Kredi kartı detaylarım güvende midir?

Bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Cazador sanal mağaza kullanıcısı olarak ödemenizi güvenle yapabilirsiniz. Genel olarak web sitemizi hiçbir kişisel bilgi bırakmadan ziyaret edebilirsiniz. Ancak kişisel bilgileriniz ile ilgili bazı detayları talep ettiğimiz durumlar şu şekildedir:

• 1. Üye olursanız

• 2. Facebook ile giriş yaparsanız

• 3. Haber bültenine kayıt olursanız

• 4. Sipariş verirseniz

Cazador sanal mağazada yukarıda belirtilen işlemleri gerçekleştirirken güvenlik prosedürleri şu şekildedir:

• - Tüm kişisel datanız bilgisayarınızı kapatmadan önce şifrelenir ve internet üzerinden aktarılır. Cazador online mağaza tüm bilgilerinizi güvenle şifrelemek üzere 256 bit şifreleme ile Secure Socket Layer (Güvenli Soket Katmanı) olarak adlandırılan SSL sertifikasını kullanır. Böylelikle siparişiniz, isminiz, adresiniz, kredi kartı vb. hesap detaylarınızı içeren şifrelenmiş bilgileriniz başkaları tarafından görüntülenemez. (Bakınız: https://tr.wikipedia.org/wiki/Transport_Layer_Security)

• - Farklı pencerelerle çalıştığımız için ya da kullandığınız browser (tarayıcı) her zaman SSL bağlantısını gösteren bir mesaj göstermiyorsa her pencerede şifrelemeyi göremeyebilirsiniz. Ancak, siparişi tamamlama aşamasında kesinlikle bilgileriniz şifrelenir.

• - Size ait tüm kişisel bilgileri internete bağlı olmayan bir bilgisayarda topluyoruz, bu sebeple size ait bilgilere bir model ağı üzerinden başka kişiler tarafından ulaşılması mümkün değildir.

Teslimat ve iade

Teslimat seçenekleri nelerdir?

Hafta içi saat 14:00 a kadar verilen siparişler aynı gün, saat 14:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün Yurtiçi kargo ile gönderilecektir. Hafta sonu verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilmektedir. Resmi tatil günleri verilen siparişler, takip eden ilk iş günü kargoya verilmektedir.

Siparişim seçmiş olduğum bir adrese yönlendirilebilir mi?

Cazador sanal mağaza üzerinden vermiş olduğunuz siparişleri sizin dışınızda alternatif adreslere de gönderimini sağlayabilirsiniz.

Hangi bölgelere gönderim yapabiliyorsunuz?

Cazador sanal mağaza sadece Türkiye sınırlarında hizmet vermektedir.

Teslimat süresi ne kadardır?

Hafta içi saat 14:00 a kadar tamamlanan siparişleriniz aynı gün kargoya verilerek normal şartlarda 24 saat içerisinde teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişleriniz Pazartesi günü kargoya verilir ve normal şartlarda 24 saat içerisinde teslim edilir. Resmi tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü kargoya verilir ve 24 saat içinde teslim edilir. Kargonuz yola çıktığı zaman bir konfirmasyon e-postası alacaksınız. Belirlenen bu kargo süreleri planlanan kargo süreleri olmakla beraber kargo firmasına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir, kargonuz yaz-kış şartları göz önünde bulundurularak 1-5 iş günü içerisinde teslim edilebilir.

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiği zaman size bir konfirmasyon e-postası yönlendireceğiz. Bu e-posta içerisinde yazan kargo takip numarası ile kargonuzu Yurtiçi kargo internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Aynı zamanda siparişinizin kargoya verildiğini Cazador sanal mağazadan üye girişi yaptıktan sonra Hesabım > Geçmiş siparişlerim bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Sipariş teslimatında evde yoksam ne oluyor?

Cazador sanal mağaza üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde kargo teslimat sürecinde eğer evde bulunamamışsanız size bir not bırakılacaktır. Ardından maksimum 2 iş günü içerisinde kargonun bırakıldığı şubeden sizin tarafınızdan alınması gereklidir. Aksi takdirde ürünün iadesi Cazador sanal mağazaya sağlanacaktır ve tarafınıza siparişinizin tutarı iade edilecektir.

Siparişimin hangi aşamada olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Siparişinizin durumu değiştikçe size konfirmasyon e-postası yönlendireceğiz. Cazador sanal mağazadan üye girişi yaptıktan sonra Hesabım > Geçmiş siparişlerim bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Cazador sanal mağazadan aldığım bir ürünü nasıl iade edebilirim?

Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış ve etiketi ve faturası olması kaydıyla 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu süre ürününüzün size teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Ürün iadesi yaparken ürününüzle beraber gelen faturanızdaki iade bölümünü doldurunuz. Ürün iadenizi ücretsiz gerçekleştirmek için ürünü Yurtiçi kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Ücretsiz gönderim için kargoda Yurtiçi kargo cari kodumuzu belirtmeniz yeterli, Yurtiçi kargo cari kod: 252928568

Site kullanımı

Cazador sanal mağaza ile nasıl irtibata geçebilirim?

Cazador sanal mağaza ve siparişleriniz ile ilgili sorularınız için Müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

E-posta musterihizmetleri@cazador.com.tr

Telefon TR +90 (850) 532 8800

Cazador sanal mağazayı kullanabilmek için teknik olarak sahip olmam gereken teknik altyapı nedir?

Browser (Tarayıcı) ayarları: Cazador online mağazadaki ürünlerin en doğru görünümlerini elde etmek ve sitenin genel fonksiyonların tam doğru çalışması için, internet Explorer versiyon 9 veya diğer tüm tarayıcılardan herhangi birini kullanmanız tavsiye edilir. Maksimum kaliteli görünüm için Javascript uygulamalarını aktive etmeniz gerekir.

Ekran çözünürlüğü: Cazador sanal mağazayı düzgün görüntüleyebilmek için, ekran ayarlarınızı 1024 x 768 pixel değerlerine eşit ya da daha büyük ayarlamanız tavsiye edilir.

Üyelik bilgileri

Neden Cazador sanal mağazada hesap oluşturmalıyım?

Cazador sanal mağaza kullanıcı hesabı oluşturmanın birçok faydası var:

• - Hızlı ve kolay sipariş için bilgilerinizi kaydeder.

• - Favori ürünlerinizi arkadaşlarınız ve aileniz ile paylaşmak için bir liste oluşturabilirsiniz.

• - Cazador sanal mağazanın sunmuş olduğu özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

• - Etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

• - Sipariş geçmişinize bakabilir ve siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.

• - Tüm teslimat adres bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

Kişisel bilgilerimi ne için kullanıyorsunuz?

Vermiş olduğunuz bu bilgiler size daha iyi hizmet verebilmek ve özel tekliflerimizi size ulaştırmak için kullanılacaktır. Cazador sanal mağaza, size ait bilgileri güvenli biçimde saklamaktadır. Dolayısıyla söz konusu bilgilerin herhangi bir kayıba, suistimale ya da değişikliğe karşı korunması için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Cazador'un, gerekli hizmeti size ulaştırmak için bilgilerinize erişimi olan sözleşmesel ortakları, sözleşmesel yükümlülükleri çerçevesinde bu bilgileri gizli tutmak ve başka hiçbir amaçla kullanmamakla yükümlüdür.

Haber bülteni üyeliğimi iptal etmek için ne yapmalıyım?

Cazador sanal mağaza haber bülteni uygulamasından daha fazla e-posta ve SMS almak istemiyorsanız, Cazador sanal mağazaya üye girişi yaptıktan sonra Hesabım > Profil bölümünde "Kampanyalardan haberdar olmak için elektronik ileti ve sms almak istiyorum." kutucuğundaki tiki kaldırınız.

Siparişim onaylandıktan sonra değişiklik yapabilir miyim?

Siparişiniz onaylandığı andan itibaren siparişinizle alakalı sepet güncelleme ve diğer işlemleri Cazador sanal mağazadan gerçekleştiremezsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirmek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.